Let's Eat - Build Your Own Package

This package is formerly the "Let's Eat Together" with more options! Now you can build your own package and create variety. Includes a protein, rice, a side and plantains. Serves 12.

$14.50  per person depending on protein choices. 

 

Sale price

Regular price $175.00
( / )
We Deliver
Click here to be notified by email when Let's Eat - Build Your Own Package becomes available.

This site is protected by hCaptcha and the hCaptcha Privacy Policy and Terms of Service apply.

This site is protected by hCaptcha and the hCaptcha Privacy Policy and Terms of Service apply.